KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636039
nr 1363 6039
Matt W Huggins, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 60x76 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 november 2020
kl 20:16:27
150 kr
200 kr
250 kr